Firma

O společnosti VanCo.cz

O společnosti 

Společnost VanCo.cz vznikla v roce 1999 a její činnost je zaměřena především na výstavbu a servismikrovlnných spojů a sítí BWA, akviziční činnost, outsourcing dohledu a správy telekomunikačníchsítí a vlastní velkoobchodní a maloobchodní činnost. Od roku 2003 provozuje internetový obchod wifishop.cz, který je jedním z nestarších specializovaných internetových obchodů v ČR a v současné době také patří mezi největší obchody s podobným portfoliem produktů. Prostřednictvím internetového prodeje wifishop.cz nabízí kompletní sortiment komponent a instalačního příslušenství pro výstavbu bezdrátových sítí. Prodej je zaměřen jak na koncového zákazníka, tak ISP a velkoobchodní partnery. Důraz je kladen především na zákaznickou podporu a kvalitní servis. Servisní oddělení je postaveno na stabilním, vysoce kvalifikovaném a systematicky proškolovaném týmu techniků.

 

Telekomunikační služby

Od roku 2003 provozuje VanCo.cz internetový obchod Wifishop.cz, který v současné době patří mezi největší takto úzce specializované obchodní portály v České republice.

Wifishop.cz se zaměřuje na dodávky telekomunikačních technologií, mikrovlnných spojů a produktů pro výstavbu optických sítí. VanCo.cz je spolehlivým obchodním partnerem jak pro subjekty z řad telekomunikačních operátorů a lokálních Internet service providerů, tak i pro koncové zákazníky.

Další podrobnosti o nabídce telekomunikačních služeb VanCo.cz najdete na www.vanco.cz.

 

Distribuce technologií SAF Tehnika

Od roku 2012 je VanCo.cz distributorem a přímým dovozcem technologií společnosti SAF Tehnika. Mikrovlnné spoje jsou k dispozici formou prodeje, leasingu i jako telekomunikační služba. Součástí nabídky jsou také služby instalace, servisu a školení.

Konkrétní obchodní modely pro využití technologie SAF Tehnika najdete v sekcii Prodej.